Teilnehmerliste Maloja - Zernez / Lista dei partecipanti

 

 

(268) Name / Cognome Vorname / Nome Ort / Luogo
1. Bott Carlo Zuoz Details
2. Gallin Cyrille St Moritz Details
3. Szendrei Adam Zürich Details
4. Schwab Arnold Pontresina Details
5. Mauri Cesare Scuol Details
6. Marguth Enrico Malix Details
7. Fischer Christoph Bäretswil Details
8. hartmann gian andrea samedan Details
9. Schmid Christian Borgonovo Details
10. Schmid Jan Stampa Details
11. Badrutt Giorgio Silvaplana Details
12. Winkler Hanueli Silvaplana Details
13. Pittin Claudio St.Moritz Details
14. Bundi Gion Andri Chur Details
15. Römer Marc Sils/Segl Maria Details
16. Marguth Enrico Malix Details
17. Wieland Peter Malix Details
18. wasescha remo winterthur Details
19. Hertenstein Simone Liestal Details
20. Röthenbacher Felix Rüschlikon Details
21. Böhm Jeannine Samedan Details
22. Migliavacca Matteo Vercana Details
23. Malgrati Tullio Alzano Lombardo (BG) Details
24. Zanini Fabio Celerina Details
25. Cantieni Christine Donat Details
26. Gramegna Fabrizio Celerina Details
27. Caviezel Armon Scuol Details
28. Hohenegger Marco Fuldera Details
29. Thanei Nic Scuol Details
30. GNECCHI LUIGI LECCO Details
31. Engler Andreas Castasegna Details
32. Sigrist Riet Madulain Details
33. Höfler Helmut Vaduz Details
34. Conrad Lilian S-chanf Details
35. Conrad Michael S-chanf Details
36. Caduff Herbert Flerden Details
37. Denoth Mario Ramosch Details
38. Canclini Arrigo Bormio Details
39. Mashkovtsev Nikita Moskau Details
40. Kranz Esko Radolfzell Details
41. Wagner Gerhard Zürich Details
42. VITAL Andrea Sta. Maria Details
43. Giovannini Gabriele Stampa Details
44. Strittmatter Peter Birmensdorf Details
45. Honegger Daniel Dürnten Details
46. Oldani Marco Castellanza Details
47. Pelazzi Tanja Samedan Details
48. scaglia riccardo milano Details
49. Flütsch Nicole St.Antönien Details
50. Bergomi Marco Biassono Details
51. Ripamonti Gian Carlo St. Moritz Details
52. Riatsch Andri Ardez Details
53. Kälin Markus Herrliberg Details
54. Keller Erich Zernez Details
55. Moretti Marcel Gibswil Details
56. Gayet Alain Pontresina Details
57. Tschenett Claudio St.Moritz Details
58. Giovannini Marcello Vicosoprano Details
59. Rogantini Marco St.Moritz Details
60. Brun Silvan Bichwil Details
61. Bertazzoni Paolo Samaden Details
62. Jäger Daniel St.Moritz Details
63. Cantieni Ladina Samedan Details
64. Cantieni Peider Samedan Details
65. Pöllinger Reini Bever Details
66. Ferrari Pietro Coldrerio Details
67. Puffi Franco Ponte Capriasca Details
68. Moser Severin Bever Details
69. Gisler Christina Zernez Details
70. Lehner Reto Zernez Details
71. Moser Monika Bever Details
72. Loser Roger Wetzikon Details
73. Beninca Alessio Agno Details
74. Zappa Marzio Besazio Details
75. Giuseppe Vicedomini sankt moritz Details
76. Dangel Mark Küsnacht Details
77. Massera Fabio Isone Details
78. Arquint Gian Paul Scuol Details
79. Schärer Jolanda Brail Details
80. Schellenberg Andrin Pontresina Details
81. Caviezel Nino Tschlin Details
82. Caviezel Aita Altdorf Details
83. Keller Jacqueline Gebenstorf Details
84. Gisler Hanspeter Altdorf Details
85. Morger Patrik Uznach Details
86. Bruder Andreas Küblis Details
87. Bietenhader Daniel Wiesendangen Details
88. Schellenberg Beat Pontresina Details
89. Koch Sandro Scuol Details
90. Lüthi Reto Wolfhausen Details
91. Melcher Gian Duri Pontresina Details
92. Colombo Davide Giussano Details
93. Lozza Hans Zuoz Details
94. Emonet Yves La Punt-Chamues-ch Details
95. Ruiz de Cardenas Nicola Milano Details
96. Badrutt Kilian Silvaplana Details
97. Salzgeber Simon S-chanf Details
98. Keller Samuel Baden Details
99. Lanz Natanael Dübendorf Details
100. Hollenstein Ambros Uster Details
101. prat julian milano Details
102. Bollhalder Maja Zürich Details
103. Edelmann Yves silvaplana Details
104. Bischofberger Martin St. Gallen Details
105. Egger Patrick Gais Details
106. Renn Alois Zürich Details
107. Florinett Andrea Scuol Details
108. Bircher Andreas Zurich Details
109. Rigassi Roberto Vicosoprano Details
110. candrian ursula Porza Details
111. Rauch Mario Scuol Details
112. Florinett Marcus Scuol Details
113. Gloor Emanuel Bülach Details
114. Prevost Claudio Samedan Details
115. Gujan Hansandrea Pragg-Jenaz Details
116. Peng Gian Luca Ilanz Details
117. Peng Marcus Ilanz Details
118. Rüttimann Radhia Oberägeri Details
119. Blumenthal Leo Andiast Details
120. Weber Thomas Klosters Details
121. Haas Arnold Stockach Details
122. Caviezel Gian Sent Details
123. Marugg Jürg Maienfeld Details
124. Bertschinger Max Fischenthal Details
125. Bolli Agi La Punt-Chamues-ch Details
126. Roth Thomas Thun Details
127. Zippert Niklaus Chur Details
128. Wolf Ewald Vaduz Details
129. Rüttimann Marco Goldach Details
130. Mosimann Christoph Maloja Details
131. Schnyder Forster Michele Zürich Details
132. Götz Thomas Champfer Details
133. Schnyder Zeno Fribourg Details
134. Heim Armin Samedan Details
135. Tagliaferri Marco Lecco Details
136. melloni tomaso st moritz Details
137. Ceccatelli Jacopo Richmond (UK) Details
138. Schoch Gerold Surlej Details
139. Bäumler Peter Zürich Details
140. Burnazzi Paola Silvaplana Details
141. Pachmayr Beatrice Soglio Details
142. Avanza Paola Monricello Brianza Details
143. Pastore Matteo Rocco Monticello Brianza Details
144. Stadler Peter Tagelswangen Details
145. Egeler Winfried Fex Details
146. Paganini Moreno Celerina Details
147. Jufer Martin Zürich Details
148. BRACCHETTI MARCO MILANO Details
149. Matter Urs Solothurn Details
150. Bischoff Marc Chur Details
151. Studer René Minusio Details
152. Nagy Christian Felsberg Details
153. Schäfli Lukas Aarau Details
154. Edoardo Romeo surlej Details
155. Stremsdoerfer Mathieu Gockhausen Details
156. Mazard Laurence Gockhausen Details
157. Steiner Beat Niederrohrdorf Details
158. Pol Marco Tomils Details
159. Schleich Robert Uster Details
160. Roth Frederik Champfer Details
161. Bolli Leta La Punt-Chamues-ch Details
162. Stangl Stefan Jona Details
163. Ghisla Gianni Zuoz Details
164. Hoelzle Svenja Wädenswil Details
165. Müller Räto Sils i.D. Details
166. Meyer Niculin Scuol Details
167. Borner Walter Pontresina Details
168. Nick Reto Igis Details
169. Peterer Lorenz Chur Details
170. Cavelti Remo Lavin Details
171. Eichholzer Curdin Zernez Details
172. Mauron Bruno Madulain Details
173. Gägauf Raphael Zürich Details
174. Procter Emily Laatsch Details
175. Schuster Pius Laatsch Details
176. Brüschweiler Mathias Zollikon Details
177. Eugster Ueli Haslen Details
178. Bernasconi Luigi dorio Details
179. Beer Andreas Zernez Details
180. Zampa Maria Adele Carona Details
181. Zampa Claudio Carona Details
182. Zampa Simona Carona Details
183. Zampa Caterina Carona Details
184. Lehmann Stefan Urdorf Details
185. Truniger Martin Niederbüren Details
186. Caduff Herbert Flerden Details
187. Bühler Matthias Meilen Details
188. Gurtner Franziska Müllheim Details
189. Pugno-Vanoni Alberto Milano Details
190. Hauenstein Marius St.Moritz Details
191. Riatsch Fadri Vnà Details
192. Schumpf Jürg Zug Details
193. Candrian christian Porza Details
194. Ghisla Renzo Goldach Details
195. Hartmann Andy Klosters Details
196. Florin Christian Zuoz Details
197. Schwarz Walter Richterswil Details
198. Tunesi Marco Pregassona Details
199. Schuchter Philipp Teufen Details
200. Christoffel Jürg Zürich Details
201. Degonda Sandro Bonaduz Details
202. Dinser Sandro Zürich Details
203. Florin Sandro Scuol Details
204. Brunnschweiler Philipp Winterthur Details
205. Huber David Segl Maria Details
206. Irina Krastashevskaya St. Petersburg Details
207. Ivan Zhitenev Silvaplana Details
208. Näff Buolf Sent Details
209. Fiala Stefano Canobbio Details
210. Egger Philippe Wetzikon Details
211. Gassmann Ursula Wetzikon Details
212. Pollak Wolfgang Pontresina Details
213. Weber Jack Pfeffingen Details
214. Gammeter Monika Bachenbülach Details
215. Utzinger Beat Bachenbülach Details
216. Cornaro Vittorio Comano Details
217. Sandmeier Irène Pontresina Details
218. Niggeler Franco Pontresina Details
219. Winkler Jan Zürich Details
220. Teuter Martin Pfäffikon Details
221. Longridge Dylan Davos Dorf Details
222. Walther Fortunat Malans Details
223. Makowski Marcus Silvaplana Details
224. Decrauzat Laurent Epalinges Details
225. cavadini filippo como Details
226. pelandini giovanni cernobbio Details
227. Megge Kündig Grüsch Details
228. Klöter Kündig Uta Grüsch Details
229. Curti Reto Emmenbrücke Details
230. Dossi Marvin Sils Details
231. Binz Thomas Samedan Details
232. Crameri Lorenzo Poschiavo Details
233. Winkler Elin Maienfeld Details
234. Schindler Arnold Bauma Details
235. Cheridito Cathrin Herrliberg Details
236. Walser Daniel Bonstetten Details
237. Wanivenhaus florian Zürich Details
238. Bühler Armon Tamins Details
239. Fischer Andreas Regensburg Details
240. Karrer Yves Bever Details
241. Berchier Gilbert Poschiavo Details
242. Stiefel Lukas Zürich Details
243. Bühler Jonas Baden Details
244. Bass Jachen Scuol Details
245. Witschi Bruno Eschenbach Details
246. Sagunto Francesco St. Moritz Details
247. Ballerini Gianluca Curio Details
248. Bruhin Andrea Holzhäusern Details
249. meier tanja grüt Details
250. meier marc grüt Details
251. Mächler Andri Eschenbach Details
252. Mächler Daniel Eschenbach Details
253. Lacher Gian-Marco Zürich Details
254. Kochan Alexander Zürich Details
255. Enzler Dominic Zürich Details
256. Willy Coni Scuol Details
257. Dörig Christina Forch Details
258. Dörig Aline Forch Details
259. Gautschi Christoph Bäch Details
260. Cortesi Marco Chur Details
261. Brand Andreas Wimmis Details
262. Zopfi Roger Meilen Details
263. Molinari Orlando Zürich Details
264. Boselli Aldo Como Details
265. Eggenberger Kurt Herrliberg Details
266. Mutschler Tim St. Moritz Details
267. Räss Liliane Zürich Details
268. Rosendahl Christoph Oberlunkhofen Details